Hit enter after type your search item
Şifalı Taşlar

Doğal Taş Takı ve Aksesuarlar

Koronadan Korunmak İçin Doğal Taşlar

/
/
/
81 Views

Günümüzde tüm dünyada pandemi ilan ettiren ve hızla bulaşıcılığı yüzünden korkutan koronadan korunmak için doğal taşlar varlık göstermektedir. Sağlık enerjinizi yüksek tutarak virüs kapma riskinizi azaltabilecek olan bu doğal taşlar sizin korona yaşamanız durumunda zayıflayacak olan sisteminizi koruyabilecek olan doğal taşlardır. Renkeleriyle doğada son derece cezbedici olan bu taşların bu konuda da özellik göstermesi bu taşların ne kadar büyülü olduğunu da kanıtlayacak bir oluşumdur. Doğal taşlar görünümleriyle ilgi çekmesinin özelliğinden ziyade her birinin insan sağlığı açısından bir özelliğinin olduğunun keşfedilmesiyle bilimde de varlık göstermeye başlamıştır. Sağlığın korunup virüslerin uzak tutulması hiç bu kadar renkli olmamıştı.

Akik Taşı
Akik Taşı

Akik Taşının Mucizevi Enerjisi ile Koronadan Korunmak

İslam dünyası içerisinde çok önemli bir konuma sahip olan akik taşı uğur ve bereket taşı olarak adlandırılır. Müslümanların inancına göre peygamberin mühür anlamında akik taşının söylenildiğinin duyulması bu taş için ona mucizevi bir enerjinin yüklenildiğine inanılır. Akik taşı bu enerjileri yüklemesinin yanında birçok farklı hastalıklara iyileştirici etkisini sunar. Bu iyileştirici etkilerden özellikle kan akışını yönetmesi vücut içerisinde olan değişimleri olumluya çevirmesiyle bilinir. Kan akışını düzenlerken topraklanmayı ortaya çıkartması görünüm olarak sakinleşmeyi sağlasa da aslında beden içerisinde de virüslerin hareketlerini engeller. Bu özelliğinden kaynaklı olarak koronadan korunmak için doğal taşlar arasında görülen bir taş olarak ortaya çıkar.

Apatit Taşı
Apatit Taşı

Apatit Taşının Koronaya Karşı Şifalı Etkisi

Değerli taşlar grubunda yer alan Apatit doğal taşı görünümüyle mavinin çekiciliğini üstünde taşır. Kas gücünün geliştirilmesinde ve beden sağlığının normale dönemsinde de önemli bir paya sahip olan bu doğal taş bedenin sağlığını sürekli olarak dirayetli ve güçlü tutulmasında etkisi çoktur. Güne daha zinde başlamak ve ruhsal olarak daha zinde bir kafaya sahip olmak için bu taşın enerjisinden faydalanılır. Özellikle bedenen bağışıklığı çökmüş vücutlara koronanın daha kolay tesir ettiği bu dönemde bedeninizi güçlü tutabilmek için bu taştan faydalanabilirsiniz. Tansiyonu dengelemesi de bilinen diğer sağlığa yararlı özelliklerinden bir tanesidir. Yüksek tansiyon hastalarının sürekli olarak kullanmasının yararlı olacağı bir doğal taştır.

Akuamarin Taşı
Akuamarin Taşı

Akuamarin Doğal Taşının Suyun Şifalı Gücüyle Koronadan Korunmak

Güzel okyanusun doğal yatıştırıcı ruhunu harmanlayan bu doğal taş nasıl su hayat verici ise aynı şekilde hayat verici güçlü enerjilerin sağlanmasında katkıları büyük olan bir doğal taştır Akumarin. Dünya’nın eski ve hayat veren sularının canlı şifa gücünü içinde taşıyarak insan bedenin dış etkilerden kolay kolay yıkılmamasını sağlayan bir dirayet gösterir. Serin ve ferahlatıcı enerjisi ile bedenin yeniden canlanmasına katkı sunar. Astım ve bronşit gibi hastalıkları azalttığı ile bilinen doğal taş solunum yollarını güçlendirici etkisi bilinir. Özellikle korona virüsünün de solunum yollarını çökertmesinden kaynaklı olarak koronadan korunmak için doğal taşlar arasında akumarin doğal taşının bu özelliği öne çıkar.

Çeriot Taşı
Çeriot Taşı

Çeriot Taşı ile Koronadan Korunmanın Doğal Yolu

Mor rengin tonlarından oluşan bir taş leylak, mor, menekşe veya lavanta renklerine sahiptir. Ayrıyeten bu taş bu renklerde olmasından kaynaklı olarak da lila taşı olarak da adlandırmayı yaşar. Güç, başarı ve enerji taşı olarak bilinen bu doğal taş hastalıkların tedavisinde kullanılabiliyor. İyileşme süresinde ve ağrıları hafifletmede büyük rol oynayarak enerjisinin güçlülüğünü ortaya döker. Vücuda ve zihne ekstra bir enerji vermesinden kaynaklı olarak da hastalıklara karşı koruyucu özelliği öne çıkar. Aynı şekilde pandemi ilan ettiren koronadan korunmak için doğal taşlar arasında bu taşın özelliklerinden faydalanılır. Kalp ve damar hastalıklarının tedavisinde ve iyileşme süresinde oldukça etkili olan taş virüsün bedene girmesine izin vermeyecek bir duvarın da örülmesine izin verir. Düzenli olarak kan akışını sağlar.

Dioptaz Taşı
Dioptaz Taşı

Dioptaz Taşının Korona Virüsü Karşısında Güçlü Etkisi

Koyu mavi- yeşil, zümrüt yeşili renklerinde olan bir doğal taş dioptaz bir değil birden fazla rengi içerisinde barındırmasıyla görünüm olarak ilgi çeker. Ancak bu doğal taş görünümünün ötesinde sağlığa faydalı enerjileri içerisinde barındırır. Parlak ve küçük kristaller şeklinde bulunabileceği gibi, kristal olmayan kütleler üzerinde de rastlanabilen bir taş aslında çok ender şekilde bulunan bir taştır. Çakraları açma özelliği sayesinde bedenin farklı noktalarındaki çakra merkezlerini açarak üst bilinç düzeyine ulaşması gerçekleşir. Yüksek kan basıncını azaltarak dengede tutarak bedenin sağlıklı şekillerde çalışmasına olanak sağlarken toksinleri atıcı özelliği ile virüslerin de vücudun dışarısına atılmasını sağlar. Koronadan korunmak için doğal taşlar arasında görülmesinin en büyük sebebi budur.

Fuksit Taşı
Fuksit Taşı

Koronadan Korunmak İçin Doğal Taşlar; Fuksit Kristalinin İyileştirici ve Koruyucu Etkisi

Taş koleksiyonunu içerisinde yeşil ve altın ışıltılı lekeleriyle dikkat çekici özelliğe sahip olan bir taştır. Bu taş parıltılarıyla elektrik ve farklı bir enerji ortaya çıkartır. Özellikle çakraları yönetme konusunda eşsiz bir enerjisi vardır. Daha çok duygusal anlamda özelliklerini gösterse de bedende olumlu hareketliliği sağlaması koronadan korunmak için doğal taşlar arasında anılmaya sevk eder. Bedenin enerjisini yükseltir ve dış etkenlere karşı güçlü kalması için uğraş verir.

Hematit Taşı
Hematit Taşı

Koronadan Korunmak İçin Doğal Taşlar; Gücün Taşı Hematit Taşı İle Koronaya Karşı Güçlü Kalmak

Kan taşı olarak da bilinen bu taş içerisinde demir elementini bol miktarda bulundurur. Kütlesel olarak da ağır olması ile bu taş vücut üzerinde kan akışlarını yönetici bir özelliği varıdır. Bedendeki negatif enerjiyi atar ve bedeni güçlü konuma getirmesi sayesinde korona gibi virüslere karşı bedeni içerisindeki demir gibi sağlam ve dirayetli olmasına katkı sunar. Tüm iç organlarının sağlıklı bir şekilde işlevlerini yerine getirmesi için enerjisini gösterir. Hasarlı doku onarımı yapan doğal taş virüsün yol açabileceği bağışıklık sisteminin zayıflamasını engeller.

Kaplan Gözü
Kaplan Gözü

Koronadan Korunmak İçin Doğal Taşlar; Kaplan Gözü Taşının Koronaya Karşı Faydaları

Cesaret ve bağımsızlığı simgeleyen Kaplan Gözü taşı halk arasında da sıklıkla bilinen bir taştır. Doğu mitolojisinde ayrı bir öneme sahip olan kaplan gözü taşı içerisinde bulunan demir oksit maddesi altın, bal ve kahverengimsi bir renk bütünlüğünde oldurur. Ağrılarda çok etkili olan taş, ağrı olan bölgenin üzerine koyularak ağrıyı giderme özelliğini içerisinde barındırması şifa verici özellikleri barındırmasıyla bilinir. Bu özelliğinden faydalanarak bağışıklığın da güçlenmesine katkı sunan doğal taş koronadan korunmak için doğal taşlar listesinde adını gösterir. Kanın temizlenmesinde ve kan dolaşımının düzene girmesinde ve iç organlardan kanla ilişkili olarak pankreas, dalak ve kalp üzerinde olumlu etkileri taşın bilinen sağlık üzerindeki iyileştirici etkilerindendir.

Kehribar Taşı
Kehribar Taşı

Koronadan Korunmak İçin Doğal Taşlar; Kehribar Taşının Mucizevi Koronaya Karşı Korunması

Doğada organik etkenlerle oluşan bu doğal taş cilde temas edecek şekilde kolye olarak kullanıldığında boğaz ağrılarına, tiroit ile ilgili sorunlara son derece iyi gelir. Koronanın da boğazdan vücuda inmesine engel olacak kehribar doğal taşı koronadan korunmak için doğal taşlar arasında en etkili olanlarından biridir. Kehribar ayrıca koronadan korunma dışında guatr, bronşit ve astım gibi rahatsızlıklara da iyi gelerek şifa verici özelliklerini gösterir. Organizmaların yeniden yapılanmasında yardımcı olarak çıkan kehribar taşı hastalıklara karşı iyileştirici enerjisini o bölge üzerine temas ederek göstermeye çalışır. Güçlü taşlar arasında görülür.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + 5 =

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :