Shopping Cart
200ve Üzeri Kargo Bedava
İştah Kapatan Doğal Taşlar

İştah Kapatan Doğal Taşlar

Doğanın şık armağanlarından biri olan doğal taşlar, modern zamanlarda aksesuar ve takı kullanımında çok fazla görülse de, yüz yıllardır şifalı taşlar olarak değerlendirilmektedir. Huzur, dinginlik, sevgi ve özgüven veren taşların aynı zamanda iştah kapatan doğal taşlar olarak da birkaç gruba ayrıldığı bilinmektedir. Zayıflamak isteyenler için iştah dengeleyici doğal taşları, takı ve dekorasyon malzemesi olarak kullanıp, iştah dengesi sağlayabilirsiniz.

Kyanit Taşı
Kyanit Taşı

Göz Alıcı Kyanit Taşı

Doğal görünümünü ve renk ambiyansını daima yansıtan bir doğal taş olarak, bedenle zihin dengesinin kurulmasını sağlamaktadır. Mavinin verdiği güven ve kararlılık etkisiyle yağ yakmaya yardımcı olacak bir karar mekanizmasının da uygulanmasında etkili olacaktır. Kyanit taşı, iştah kapatan doğal taşlar arasında bedenin kan dolaşımının dengelenmesini, stresin azalarak mide asidinin azalması için idealdir. Mide asidini dengelemenin en güzel yollarından biri olan huzur ve stresiz bir hayat, size iştah konusunda da yardımcı olacak püf noktalar sunacaktır. Yağ yakmak için zihin ve beden dengesini kurmaya yarayan Kyanit taşını, takı ya da aksesuar olarak çevrenizde bulundurabilirsiniz.

Kararlı Zinober Doğal Taşı

Zinober taşı kullanım alanı oldukça dar, isminden neredeyse hiç bahsettirmeyen doğal taşlar arasında yer almaktadır. Ancak iştah kapatan doğal taşlar için ideal bir kararlılık mekanizmasının uygulanmasında etkili olacaktır. Dış görünümünüzü değiştirmenize yardımcı olacak bir taş olarak, aldığınız kararların arkasında durmanızda da sabitleyici bir etkiye sahiptir. Gün boyu yanınızda taşıyarak, yeme alışkanlıklarınızı sabitleyebilir ve abur cubur tüketiminden de uzakta durabilirsiniz. Tamamen bir iştah kapatıcı olmasa da kararlı olmanızı, kan dolaşımınızı dengelemenizi ve stresten uzak durmanızı sağlayacaktır. Parlak ve göz alıcı taşlardan biri olarak, iradenizi güçlendirecek önemli bir duruş sergileyecektir.

İyolit Taşı
İyolit Taşı

Detoks Taşı İyolit

İyolit doğanın armağan ettiği en etkileyici doğal taşlar arasında yer almaktadır. Yağ yakmak ve iştah kapatmak için detoks etkisini karaciğer üzerinde uygulamakta olan İyolit taşı, mor ambiyansıyla şık bir tasarımdır. Karaciğeri temizlemeyi sağlayan etkili bir kan dolaşım mekanizmasının bedende uygulanmasını, dinginlik ve sakinlikle birlikte ruh hakine de etki etmesini sağlayacaktır. Streste ve huzursuzlukta yeme alışkanlıklarımız değişir, karaciğerimiz etkilenir aynı zamanda yağlanarak daha fazla kilo almamızda metobolizmanızı düşürür. Karaciğer detoksu için yağ yakıcı aynı zamanda iştah kapatıcı doğal taşlar arasından iyoliti tercih edebilirsiniz. Özel bir renk ve parlaklıkla göz alıcı bir aksesuar olacak, sizi büyüleyecek bir etki yaratacaktır.

Sarı Apatit Taşı
Sarı Apatit Taşı

Toksitlerden Arındıran Sarı Apatit Taşı

Sarı apatit rengiyle ve parlaklığıyla da göze çarpan ilginç bir taştır. Vücudun dinginleşmesini ve iştahın bastırılmasını sağlayacak bir etkiye sahiptir. İştah kapatan doğal taşlar arasında en az bilinen ancak en faydalı olan sarı apatit, şık görüntüsünün yanı sıra toksit arındırma gücüne sahiptir. Özel bir model olarak, doğanın armağan ettiği muhteşem etkiyi yaşamak için iştahınızı bastıracak olan bu taşı tercih edebilirsiniz. Kolye, küpe ve bileklik olarak kullanmak hem faydalı olacak, toksitlerin arındırılması için bedenle temas etmesi gerekecektir. Sarı apatit taşını özgüven, kararlılık ve ilgileri üzerinize çekme amacıyla da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sarı etkisinin vereceği aydınlatıcı dinginliğe de sahip olursunuz.

Manyazit Taşı
Manyazit Taşı

İştah Kapatan Doğal Taşlar; Kolestürolü Düşüren Manyazit Taşı

Doğal taşlar arasında güzel bir görünüme sahip olan manyazit, beyaz rengin verdiği huzuru da üzerinde taşımaktadır. Doğanın özel tasarımlarından biri olarak, iştah kapatan doğal taşlar arasında kolesterol odaklı bir yağ yakma etkisi sunar. Yağ yakımı ve iştah kapatma etkisiyle bilinen özel  bir taş olarak, gün boyu bedene temas etmesi etkisini hissetmenizi sağlayacaktır. Büyülü ve beyaz ambiyansının yanı sıra özel hissetmenizi sağlayacak, sabit ve kararlı kalmanıza yardımcı olacaktır. Dinginlik ve zihin açıklığı içinde beyazın etkisini ve parıltılı hissini daima hissettirecektir. Manyazit taşını, kolye, küpe, bileklik ve toka olarak kullanabilir, hem şık görünür hem de özel hissedersiniz.

Turmalin Taşı
Turmalin Taşı

İştah Kapatan Doğal Taşlar; Güçlü irade İçin Turmalin Taşı

Zayıflamak için sadece iştahsız olmak yetmez aynı zamanda güçlü bir iradeye de sahip olmamız gerekmektedir. Bu nedenle doğanın bizlerle sunduğu efsanevi taşlardan biri olan turmalin taşı hem iradeyi güçlendirecek hem de enerjinizi dengeleyecektir. Enerji dengelemek için özel kıvrımları ve aurasıyla kullanımı oldukça geniş olan doğal taşlardan biri olarak şık bir tasarımdır. İştahınızı düzenlemek, diyet programınıza uymak aynı zamanda şık görünmek için tercih edebilirsiniz. Özel bir tasarım olan doğanın enerji veren taşları arasında yer alan turmalin, pembe ve yeşil renklerin büyülü dünyasını da sunacaktır. İradenizi güçlendirmek için kolye, küpe ve bileklik olarak kullanabilir, evinizde aksesuar olarak da yer edinmesini sağlayabilirsiniz.

Ay Taşı
Ay Taşı

İştah Kapatan Doğal Taşlar; Oburluk İçin Ay Taşı

İştah kesici özelliğiyle ay taşı oburluğu engelleyecek özel taşlar arasında yer almaktadır. Vücutla doğrudan temas etmesi gereken bir iştah kapatan taş olarak büyülü görüntüsünü de es geçmemek gerekmektedir. Sertlik derecesi orta düzeyde olan bir taş olarak, yarı şeffaf olmasının sağladığı güzel görünüme de göz alıcı bir ambiyans sunar. İştah kesici etkisini, dengeleyici enerjisinden almaktadır. Çok obur insanlar için önerilen taşlardan biri olarak, hem şık bir aksesuar hem de iştah kapatan doğal taşlar arasında tercih edilen özel etkiye sahiptir. Enerji verir, irade güçlendirir ve şık bir aksesuar olarak daima kullanılabilmektedir.

Akik Taşı
Akik Taşı

Akik Taşıyla Fiziksel Güç Verir

Ruh ve beden uyumu sağlayan akik taşı, fiziksel güç sağlayarak spor aktivitelerinde uzun süreli bir çalışma yapmanızı sağlayacaktır. Negatif enerjinin temizlenmesi ve stresin azalmasında etkili olacaktır. Bol bol su içmenizi aynı zamanda metabolizmanın hızlanmasında etkili olacak özel bir taştır. Ruh ve beden sağlığı için kullanabileceğiniz, yenileyici bir etki sunacaktır.

Zihni aydınlatan, dinginlik ve huzur veren taşlardan bir olarak, negatif enerjinin uzaklaşmasıyla motive edici olacaktır. Bedenin toksinlerden arınmasını, psikolojik olarak daha iyi hissedilmesini ve iradenin güçlendirilmesini sağlayacak özel taşlar grubuna girmektedir. Kanın hızlı bir şekilde değil, yavaş ve dengeli bir şekilde akmasını sağlayarak pıhtılaşma oluşmasını da engelleyen şık taşlar arasındadır.

Florit Taşı
Florit Taşı

Florit Taşı Boğaz Çakrası

Boğaz çakrasını açan floit taşı, iştah dengesinin de sağlanmasında ideal taşlardan biridir. Yoğun stresin azalması, üçüncü göz çakralarının açılarak, hedefe odaklanılmasını sağlamaktadır. Stresle başa çıkılarak, mide asidinin azalması ve yeme bozukluklarının düzenlenmesini sağlayacak, zihni yavaşlatarak düşünce akışının düzenlenmesinde de yardımcı olacaktır.

Özel florit taşı, zihni kontrol etme ve stresle başa çıkma konusunda oldukça yeteneklidir. İradeyi güçlendirir, zihni yavaşlatır ve mide asidinin de dengelenmesini sağlayarak uzun süreli bir etki sağlar. Kolye, bileklik ve küpe olarak direk vücutla temas edecek şekilde kullanılması tavsiye edilmektedir.

Lapis Lazuli
Lapis Lazuli

Lapis Lazuli Özgüven Ve Kararlılık

Özgüven ve kararlılık taşı olan Lapis Lazuli, boğaz çakrasını açmaktadır. Bu hem iştah dengesini sağlar hem de kişinin kendini daha iyi ifade etmesine yardımcı olur. Büyülü görüntüsüyle, göz alıcı renkleri bir araya getirmiş olan koyu mavi lapis lazuli, farkındalık taşı olarak da ilgi çekicidir. Zayıflamak ve iradeli bir şekilde diyete devam etmek için vücuda temas edecek şekilde kullanılması tavsiye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 44 = 46

Türkiye’nin Her Yerine Ücretsiz Teslimat

200₺ Üstü Siparişlerde Geçerlidir.

Kolay İade İmkanı

15 gün içinde koşulsuz iade yapabilirsiniz.

Doğal Taş

Ürünlerimiz %100 doğal taşlardan oluşur.

İyzico ile Güvenli Ödeme

Tüm Kredi Kartları Geçerlidir.