Evden Kötü Ruhları Kovan Şifalı Taşlar

admin

Taşlar, yüzyıllardır şifa için kullanıldılar. Çeşitli kültürler, belirli taşların bir evden kötü ruhları kovma gücüne sahip olduğunu ve ev sakinlerine iyi şans ve mutluluk getirdiğine inanır. Evden kötü ruhları kovan şifalı taşlar, istenmeyen varlıkları dışarıda tutacak evin etrafında, bir bariyer oluşturmak için kullanılabilir.

Negatif Varlıkları Evinizden Uzaklaştıracak Mavi Kalsit

Negatif Varlıkları Evinizden Uzaklaştıracak Mavi Kalsit

Kötü ruhları isterseniz evinizden isterseniz bulunduğunuz başka bir mekândan kovmak istediğinizde tercih edeceğiniz Mavi Kalsit şifalı taşı; negatif varlıkları bir alandan hızla uzaklaştıracak, çok güçlü bir enerjiye sahiptir.

 • Koruma için güçlü bir taş olmakla kalmaz; psişik saldırılara, olumsuz düşüncelere ve enerji vampirlerine karşı korumak için de kullanılır.
 • Yaşam alanınızdaki olumsuz düşünceleri ve titreşimleri temizlemeye de yardımcıdır.
 • Pozitif enerjiyi evinize çekmede yardımcı olduğu söylenir.

Farklı amaçlar için kullanılan, çok yönlü bir şifa taşı olan Mavi Kalsit, evinizin her köşesine bir parça koyduğunuzda, negatif enerjiyi dışarıda tutmanıza yardımcı olacaktır.

Negatif Düşünceleri İyileştirici Güce Sahip Sungit

Sadece güzel görünmekle kalmayıp, aynı zamanda evden kötü ruhları kovan şifalı doğal taş Sungit, iyileştirici güce de sahiptir. Yanınızda bir parça Sungit taşıdığınızda, negatif enerji ve psişik saldırılardan korunacağınız söylenir.

 • Bazı insanlar tarafından Sungit şifalı taşı, karanlık güçlere karşı güçlü olduğuna inanılır.
 • Negatif enerjiyi emme ve elektromanyetik radyasyondan korunmayı sağlar.
 • Uyku kalitesini iyileştirme için de mükemmeldir.

Çoğunlukla Rusya’da bulunan opak siyah bir taş olan Sungit, yüzyıllardır insanlar tarafından kullanılıyor.

Evden Kötü Ruhları Kovan Şifalı Taşlar; Ametist

İyileştirici özelliklerinin yanında, kötü düşünce ve kötü ruhları ev ve mekânlardan uzaklaştırdığına inanılan Ametist şifalı taşı, zarar ve olumsuzluklardan korunmak için de tercih ediliyor.

 • Zihni ve ruhu sakinleştirmeye ve yatıştırmaya yardımcıdır.
 • Evde ya da diğer yaşam alanlarınızda negatif enerjiden bunalmanızı engeller.
 • İç huzuru ve dinginliği destekler.
 • Ametisti taşımak ya da takmak, kendinizi daha aydınlanmış ve dünyaya bağlı hissetmenizi sağlar.

Zihni uyarma ve zihinsel berraklığı artırma yeteneğine sahip olan Ametist şifalı taşı, morun farklı tonlarında bulunduğu şifalı taşlardır.

Kuvars

Efsaneye göre kuvars kristalleri yüzyıllardır şifa ve manevi amaçlar için kullanılıyor. Kuvars kristallerinin en popüler kullanımlarından biri, kötü ruhların evinize girmesini engellemektir.

 • Kuvars kristalleri güçlü şifacı ve koruyucudurlar.
 • Çeşitli renklerde olurlar ancak en popüler olanı berrak ya da beyaz kuvarstır.
 • Negatif enerjiyi atmak ve zarardan kurtulmak için kullanılır.
 • Odalara ya da evin her köşesine yerleştirilebilirler.

Evden kötü ruhları kovan şifalı taş özellikleri arasında; olumsuz varlıkları ve ruhları uzaklaştırmaya yardımcı olacak güçlü bir enerjiye sahip olmaları vardır. Yaşam alanınızda tercih ettiğiniz yere konumlandığında, negatif etkilere karşı koruma ve pozitif enerji alanı oluşturur.

Evden Kötü Ruhları Kovan Şifalı Taşlar

Evden Kötü Ruhları Kovan Şifalı Taşlar; Selenit

Selenit şifalı taşı, evinizi negatif enerjiden arındırma ve koruma özelliğine sahiptir. Evden kötü ruhları kovan şifalı taş faydaları arasında zihinsel netliği geliştirdiğine ve sezginizle bağlantı kurmanıza yardımcı olduğuna inanılıyor.

 • Evinizden kötü ruhları kovmak için kullanılan güçlü taş Selenit, şifa törenlerinde kullanılabilir.
 • Bir alandan negatif enerjiyi gidermede yardımcı olacak sakinleştirici ve temizleyici özellikleri vardır.

Yüksek benliğinizle ve ilahi olanla bağlantı kurmanıza yardımcı olabilecek güçlü bir ruhsal taş olarak bilinen Selenit, evinizin çevresinde güçlü bir koruma ızgarası oluşturmak için, diğer taşlarla da kullanılabilir.

Siyah Turmalin

Mücevherlerde ve diğer süs eşyalarında sıklıkla kullanılan popüler bir mineral olan siyah turmalin, kötü ruhları evden kovma yeteneğine de sahiptir. Negatif enerji ve varlıklara karşı güçlü bir koruyucu olduğuna inanılan şifalı taş, ev ve ofisinizin etrafında bir kalkan oluşturmak için kullanılabilir.

Aynı zamanda negatif enerjiye ve elektromanyetik radyasyona karşı koruma sağladığı bilinen siyah turmalin taşına; sifalitaslar.com.tr aracılığıyla evden kötü ruhları kovan şifalı taş satın al işlemini gerçekleştirerek sahip olabilirsiniz.

yazar hakkında

Merhabalar! Ben Ruhsar, doğadan aldığı güçle ruhsal ve fiziksel sağlığın uyumlu bir şekilde gelişebileceğine inanan bir şifalı taş tutkunu bir blog yazarıyım. Şifalı taşların hayatımıza nasıl fayda sağladığına dair daha fazla bilgi edinmek istiyorum, çünkü enerji dengesinin önemine inanıyorum. Her bir taşın farklı enerjisi ve sağlık faydaları üzerine araştırmalar yapıyorum. Bu değerli kristallerin ruhsal zenginlik, sakinlik ve denge sorunlarına nasıl yardımcı olabileceği konusunda da bilgi veriyorum. Doğanın enerjisiyle şifa bulmanın zevkini paylaşmaya hazır mısınız? Şifalı taşların gizemli dünyasına dair ilginç bilgiler, pratik öneriler ve deneyimlerimi blogumda paylaşıyorum. Sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşamak için doğanın bize sunduğu bu muhteşem hazineyi birlikte keşfedeceğiz.🌿💎✨

Yorum yapın