Hit enter after type your search item
Şifalı Taşlar

Doğal Taş Takı ve Aksesuarlar

Doğal Taşlar Kaderi Değiştirebilir mi?

/
/
/
84 Views

Doğal Taşlar Kaderi Değiştirebilir mi; Bir düşünür şöyle söylemişti; “Değerli taşlar yağmurda şemsiye kadar etkilidir.”

“Şemsiye yağmuru durdurmaz ama ıslanmanızı engeller.”

Kişi karmaya ve kadere katlanmak zorundadır. Zor bir zaman gelecekse, gelecektir. Ancak doğal taş, size zorlu zamanlarda kolay yöne yelken açmak için kalkan ve güç sağlayabilir. Ve aslında bu gidişatı sizin lehinize çevirebilir. Yani, doğal taşlar kaderi değiştirebilir mi?

Şansını Bul!

Hayatta bazı hedeflere ulaşmaya mahkumsunuz. Ama yönünüzü kaybettiğiniz için hedeflere ulaşmakta zorlanırsınız.

Tıpkı yürüdüğünüz yolda yatan bir hazine gibidir. Ama onu göremediniz çünkü diğer yöne bakıyorsunuz.

Doğal taşlar kaderi değiştirebilir mi? Taşlar size bu öngörü sağlar. Size yön verir. Sizin için ne anlama geldiğini size getirir. Biz buna şans diyoruz!

Doğru zamanda doğru yerde oldukları için birinin hayatının nasıl değiştiğini hiç düşündünüz mü; Bu şanstır.

Gerçek Bir Şans Hikayesi

Çok ünlü bir şarkıcının hikayesi var. Küçük bir kasabada yaşayan, her gece küçük lokantada şarkı söyleyen şarkıcı vardı. Bir gün o lokantaya film yönetmeni geldi çünkü yakınlarda çekim yapıyordu ve o yer civardaki tek lokantaydı. Yönetmen o gün akşam yemeğini yerken şarkı söylediğini duydu ve filmi için şarkı söylemesini teklif etti. Şarkıcı hemen kabul etti. Daha sonra, o şarkıcı ilk gecede sansasyon yarattı ve daha sonra efsaneye dönüştü.

Şimdi yönetmenin o gün ve o saatte oraya gelmediğini hayal edin. Dünya o şarkıcıyı asla duymazdı ve o restoranda şöhreti olmadan şarkı söylemeye devam ederdi. Buna Şans denir, Doğru zamanda Doğru yerde olmak doğal taşlar kaderi değiştirebilir mi?  Sorusunun diğer bir cevabıdır.

Elinden gelenin en iyisini yapan birçok yetenekli şarkıcı olabilir. Ama keşfedilmeyi bekliyor, o ‘Şansı’ bekliyor. Ancak doğru zamanda doğru yerde olmadığından o şans sizi bulamıyor siz de onu.

Hala kadere inanmıyorsanız, bir an için gözünüzü kapatın ve hak ettiğinden fazlasını almış veya hayalleri gerçek olmuş biri gibi düşünün. Üniversite arkadaşınızdan biri, akrabanız veya ünlü biri olabilir.

Kendi tarafında kaderi olan çok az insan tanıyorsunuz ve gemileri sırf şans onları tercih ettiği için yelken açıyor. İnsanlar herkesin kendi yolculuğu olduğunu söylüyor. Ancak gerçekçi olmak gerekirse, bazı yolculuklar sorunsuz ve başarılıdır.

Bu nedenle kaderinizin çoğunu kullanmak akıllıca olacaktır. Bu, hayatınıza şansı davet etmeniz gereken anlardandır. Doğal taşlar kaderi değiştirebilir mi? Sorusunda şansınızı etkileyecek 2 farklı taşı tanıtalım!

Doğal Taşlar Ne İşe Yarar?

Hayatımız gezegenler tarafından yönetilmektedir. Hayatımızın büyük ya da küçük her olayı, gezegensel hareket ve hizalanmaya bağlıdır. Kaderimize gezegenler karar verir. Hayat, kader ve Karmanın bir karışımıdır. Karma sizin eyleminizdir, tamamen bizim kontrolümüzdedir ve daha sonra yapıldıktan sonra düzeltilemez. Kader içseldir ve gezegenler tarafından yönetilirken. Değerli taşlar bu gezegenleri temsil eder. Astrolojide, dokuz gezegenimiz ve bunlara karşılık gelen dokuz değerli taşımız var. Değerli taşlar, bu gezegenleri kendi yararlarımız için hizalama ve hayatımıza şans getirme gücüne sahiptir.

Moldavit Taşı
Moldavit Taşı

Doğal Taşlar Kaderi Değiştirebilir Mi; Moldavit Şifalı Taş, Özellikleri Ve Faydaları

Moldavit , karasal silikanın yoğun ısı ve basınç koşullarında kaynaşması sonucu oluşan ve göktaşının yeryüzüne çarpmasıyla oluşan tektittir.

Kimyasal formül  Moldavite SiO2 + AI2O3 olup. Özellikleri silika camınkine benzer. Mohs ölçeğindeki sertliği  5.5 ile 7 arasında değişebilir. Moldavit, kabarcıklar ve girdaplarla şeffaf veya yarı saydam yeşil olabilir.

Moldavitler, solucan benzeri kapanımları gözlemlenerek yeşil cam taklitlerinden ayırt edilebilir. Bu solucan benzeri kapanımlara Lechatelierite denir .  Bu, doğal bir Moldavitin belirleyici özelliğidir.

Doğal Moldavit gittikçe seyrekleşir ve yüksek fiyatlara satılır. Bu nedenle, sahteciler sentetik küfavit üretmek ve şüphelenmeyen alıcıları kandırmak için yenilikçi teknikler bulur. Sahte bir moldavitin tanımlanması oldukça zor olabilir.

Moldavitin Kaynakları

Şu anda, moldavitlerin aktif ve bilinen kaynağı Çek Cumhuriyeti’dir.  Moldavit, geçmişte meteoroidin etkisiyle Çek Cumhuriyeti’ndeki kraterde yaklaşık 15 milyon yıl önce oluşmuştur. Çek Nehri’ndeki Moldau Nehri, bu moldavitlerin büyük yataklarına sahiptir.

Moldavit Taşı
Moldavit Taşı

Doğal Taşlar Kaderi Değiştirebilir mi; Moldavitin Faydaları

Moldavit, Kalp Çakrasını dengeler. Duygularınız ve arzularınız üzerinde muazzam bir kontrol sağlar. Kalp sağlığını korur ve insan vücudunun genel zindeliğini korur.

Moldavit, psişik yeteneklerinizi güçlendirebilecek üçüncü göz çakranızı açmak için de kullanılabilir.

Moldavit, kılavuz taş olarak kullanılabilir. Koruyucu meleklerinizden psişik mesajlar iletme gücüne sahiptir. Yol gösterici meleklerinizle olan bağı hissetmek için çantanızda, Cüzdanınızda veya yastığınızın altında bir Moldavit taşı bulundurun.

Doğal taşlar kaderi değiştirebilir mi?  Moldavit sizin yolunuzu açar, kaderinizi olumlu etkiler. Hatta Dolabınızda veya almirahınızda bir Moldavit Parçası bulundurmak kayıp ve hırsızlıktan korur.

Sahte Moldavit Nasıl Belirlenir?

Renk

Doğal Moldavitin donuk yosunlu yeşil bir rengi vardır. Canlı yeşil renkli bir moldavite ile karşılaşırsanız, büyük olasılıkla yeşil sentetik cam kullanılarak oluşturulmuş sahte bir kalıptır.

Kapsam

Moldavit, kabarcıklar, iplik benzeri kapanımlar, vb. Gibi bol miktarda şekil özelliğine sahiptir.

Parlaklık

Moldavitin donuk bir parlaklığı vardır. Moldavitin ıslak görünümlü parlak yüzeyini gözlemlerseniz, kesinlikle sahtedir ya da gerçekse de parlaştılmıştır.

Simetri

Yüzeyinde simetrik desene sahip taş Moldavit, esasen sahtedir. Ancak takı için şekil verildiyse pürüzsüz olması normaldir.

Sarı Safir Taşı
Sarı Safir Taşı

Doğal Taşlar Kaderi Değiştirebilir Mi?; Sarı Safir Taş Faydalar Ve Özellikler

Hintçe’de ‘Pukhraj’ olarak da bilinen sarı safir taşı, doğal taşlar kaderi değiştirebilir mi? Alanında korunma safhasında yardımcı olur. Astrolojiye göre Jüpiter gezegeninin taşıdır. Bu taşı çok popüler yapan birçok ilginç faydası vardır. Bu taşın fiziksel özellikleri de sarı safir taşını çok değerli ve talep gören bir değerli taş yapan sebeplerden biridir. Sarı safir taş fiyatı, şaşırtıcı faydaları ve ardından artan talep nedeniyle son birkaç yıldır hızla artar.

Sarı Safir Taşı
Sarı Safir Taşı

Sarı Safir (Pukhraj) Taşının Fiyatı Nedir?

Sarı Safir doğal taşın fiyatlandırması, Kesme stiline, Rengine, Şeffaflığına ve Parlaklığına bağlıdır. İyi Kalite taş, ışığın belirgin Sarı Renkten geçmesine izin vermek için şeffaflığa sahip olmalıdır.

Pukhraj taşı Simetrik olarak Dikdörtgen, Oval, Yuvarlak şeklinde kesilmelidir.

Sarı Safir Taşın Fiziksel ve Optik Özellikleri

Sertlik        :        Sertlik: sertlik ölçeği)

Kırılma Endeksi (RI)     :        1.760 – 1.778.

Spesifik yer çekimi        :        3,99 – 4,01

Optik Karakter    :        Anizotropik

Çift kırılma :        0,007 – 0,010.

Doğal Taşlar Kaderi Değiştirebilir mi; Sarı Safir Takmanın Kadere Faydaları

Pukhraj, enerji, bilgelik ve servet gezegeni olan Jüpiter’in taşıdır. Sarı safir takmak, iyi servet kazanmanıza yardımcı olur.

Bu taş daha iyi odaklanmaya, netliğe ve dolayısıyla daha iyi karar verme yeteneğine yardımcı olur.

Doğal taşlar kaderi değiştirebilir mi?; Bu taşı takmak, evde kalmanın üstesinden gelmeye ve mükemmel bir eş bulmaya yardımcı olur.

Pukhraj taşı, yükseleni Yay veya Balık burcu olan kişiler için çok faydalıdır.

Sarı safir takmak akademisyenlerde gelişme sağlayabilir ve yüksek öğrenimle uğraşanlar için çok iyi bir taştır.

Jüpiter Gezegeni adalet ve Hukuk alanını yönetir, bu nedenle yasal bir işle uğraşan kişiler sarı safir değerli taştan büyük faydalar elde edebilir.

Sarı safir taşı sindirim sistemi, mide rahatsızlıkları ve sarılık durumunda iyileşmeye yardımcı olabilir.

Doğal Taşlar Kaderi Değiştirebilir mi; Sarı Safir Taş Nasıl Takılır

Takma Günü :        Perşembe

Tercih Edilen Takma Zamanı       :        Gün Doğarken

Parmak        :        İşaret Parmağı

(erkekler sağ ele, kadınlar sağ ele veya sol ele takabilir)

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 5 =

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :