Shopping Cart
200ve Üzeri Kargo Bedava
Negatif Enerjiyi Çeken Doğal Taşlar

Negatif Enerjiyi Çeken Doğal Taşlar

Günümüz dünyasında olumsuz düşünceler enerjilerle varlık göstermesi negatif enerjiyi çeken doğal taşlar arayışına girilmesine sebep oluyor. İş stresi, elektrikli yaşamın her yerde olması, yoğun yaşam şartları negatif enerjinin daha fazla depolanmasına sebep olabiliyor. Yüzyıllardan beri kullanılan ve renkleriyle ilgi çeken doğal taşlar ise sahip oldukları güç ile negatif enerjinin kaybolmasına vesile oluyorlar. Bu özelliklerinin öne çıkmasından kaynaklı olarak ise bileklik, kolye ya da ev aksesuarlarında bu doğal taşlar varlık gösteriyorlar. Dünyanın farklı yerlerinden çıkarak işlenen taşların sayısı ise bir hayli fazla ve özellikleri çeşitli alanlarda çoktur. Burç özelliğinize göre doğal taşların özelliklerinden daha fazla yararlanırsınız.

Obsidyen Taşı
Obsidyen Taşı

Obsidyen Taşı ile Negatif Enerjiyi Bünyenizde Bulundurmayın

Volkanik lavların su ile karşılaşınca aşırı hızlı bir şekilde donması meydana gelir. Bu donma  ile oluşan obsidyen doğal taşlar oluşur. Genellikle siyah renkte ortaya çıksa da farklı renklerini görebilmek mümkündür. Keskin ve kırılgan yapısı ile işlenerek aksesuar yapımında kullanılır. Görünüm özelliklerinin çeşitli şekillerde ortaya çıkmasının yanında obsidyen negatif enerjiyi çeken doğal taşlar arasında anılır. Çünkü bedensel ve ruhsal olumsuzlukların ortadan kaldırılması için içerisinde bir güç kaynağını saklar. Çevreye güçlü bir enerji yayarak çevredeki kötü niyetli kişilerin yaklaşmasına engelleyici bir gücü barındırır. Fiziksel, ruhsal, zihinsel ve duygusal genel sağlığın oluşmasına katkı sunar.

Yeşim Taşı
Yeşim Taşı

Yeşim Taşı ve Negatif Enerjilere Karşı Güçlü Duruşu

Çin İmparatorluk zamanından beri kullanılan bu doğal taş efsanevi özellikleri varıdır. Çin Ejderhası Long’un farklı yerlere bıraktığı tohumların katılaşması sonucu bu taşın oluştuğuna inanılması taşa büyülü anlamlar yükletir. Gençleştirici ve beden üzerinde sağlığın korunmasına yardımcı etkisi taşın günümüzde halen daha kullanılma sebeplerindendir. Masaj aletlerinin ucunda bile bu taş bulunur. Fiziksel anlamda etkileri gözle görülecek şekilde değişim yaşasa da duygusal ve ruhsal dengesizliklerin ortadan kalkmasına vesile olur. Huzur ve güven verici etkileri yaşamı kaliteyi getirir. Ortamda bulunan olumsuzlukları gidermesi negatif enerjiyi çeken doğal taşlar içeriğinde yer almasını sağlar. Birçok konuda farklı etkileri pozitif enerjisinin varlığı sayesinde meydana gelir.

Turkuaz Taşı
Turkuaz Taşı

Turkuaz Taşı ve Negatif Enerjiyi Yenmek

Diğer bir adıyla bilinen “Firuze” taşı uzun yıllardır kullanılan doğal taşlar arasındandır. Taşın görünüm olarak özelliklerinin olması farklı alanlarda varlık göstermesine sebep olmuştur. İlgi çekici ve göz kamaştırıcı turkuaz rengi nazardan korunmaya yal açtığı söylenir. Nazar ise negatif enerji olarak yorumlandığı için turkuaz taşı için negatif enerjiyi çeken doğal taşlar arasında listeye koymak doğru olacaktır. Negatif enerjinin üzerinizden kalkmasıyla beraber canlı enerjinizin yükselmesi meydana gelir. Bu özelliğinin yanında fiziksel anlamda hastalıklarınızın tedavisinde olumlu etkilerini görebilmek de mümkündür. Örneğin kemik erimesi hastalığında güçlü bir etkisi firuze taşı ile var olur. Ayrıca migrene karşı da keskin bir etkisi bulunur.

Lapis Lazuli Taşı
Lapis Lazuli Taşı

Lapis Lazuli Doğal Taşının Negatif Enerjiler Karşısında Güçlü Etkisi

Antik Mısır ve Firavunlar döneminden beri süs eşyası ve takı olarak kullanılan bir doğal taştır Lapis Lazuli. Rengi içeriğindeki keskin mavi rengi göz doldurucudur. Doğada saf halinde bulunmasa da işlenerek karşımıza çıkar. Üzerinde metalik sarı renkler vardır. Tıpkı bir gece üzerinde yer alan yıldızlar gibidir. Görünüm olarak ilgi çekici olsa da Lapis Lazuli doğal taşı beden üzerinde olumlu etkileri barındıran bir doğal taştır. İletişim gücünü artırıcı etkisi zihin dünyanızda etkili olduğunu gösterir. Sizin daha net düşünmenize vesile olacak negatif enerjinin yok olmasına katkı sunar. Negatif enerjiyi çeken doğal taşlar arasında anılmasının bir sebebi de budur. Süreç sonunda odaklanmanız ve karar vermeniz de kolaylaşır.

Kehribar Taşı
Kehribar Taşı

Kehribar Taşı ve Negatif Enerjinin Kaybolması

Ağaç reçinesinin fosilleşmiş hali kehribar olarak adlandırılır. Kehribar taşı halk arasında bilinen ve özelliklerinden yararlanılması için sıklıkla kullanılan bir doğal taştır. Kehribar koruyucu özelliği yüksek bir doğal taştır. Nazara karşı koruyucu etkisinden kaynaklı küçük çocuklar üzerinde bulundurulur. Nazar negatif enerji olarak yorumlanmasından kaynaklı kehribar, negatif enerjiyi çeken doğal taşlar arasında yer almasını sağlar. Ayrıca kehribar fiziksel anlamda farklı iyileştirici etkileri mevcuttur. Boğaz, ağır ağrılarına kolye gibi takıldığında gösterir. Kas ağrıların ilk başta azalmasına sonra ise giderek yok olmasına katkı sağlar.

Kaplan Gözü Taşı
Kaplan Gözü Taşı

Kaplan Gözü Doğal Taşının Güçlü Canlılığı ile Negatif Enerjiyi Çekme

Cesaret ve bağımsızlığı simgeleyen Kaplan taşı farklı özellikleri içerisinde barındıran bir doğal taştır. Halk arasında huzur taşı olarak da bilinir. Kaplan taşını kullanan kişiler kendilerini özgür ve bağımsız hissetmelerine neden olur. Duyguları direkt olarak etkilemesi sayesinde ise bu taş duyguların dengede kalması için uğraş verir. Büyü ve nazar gibi olumsuzluklardan korunmasında yardımcı olan doğal taş negatif enerji çeker. Kötü niyetli ve fesat olan insanların düşüncelerinin sizin üzerinize etki etmesini engeller. Geçimsizliklere yardımcı olacak özelliklerinin olması huzurun da gelmesine katkı sağlar. Olumsuz enerjinin üzerinizde olmadan canlı enerjinin ortaya çıkmasına olanak verir.

Çeroit Taşı
Çeroit Taşı

Negatif Enerjiyi Çeken Doğal Taşlar; Çeroit Taşının Negatif Enerjiyi Yenebilen Gücü

Mor renginin tonlarında ortaya çıkmış olan Çeroit taşı ayrıca “Lila” taşı olarak da adlandırılması yapılır. Çeroit taşı insan bedeni üzerinde fiziksel ve ruhsal anlamda iyileştirici etkisi vardır. Bu yüzden hastalıkların tedavisinde sıklıkla başvurulan bir doğal taştır. İnsan aurasını temizleyerek olumlu enerjinin bedende yer almasını sağlar. Manevi olarak güçlenmeye katkı sağlarken olumsuz enerjilerin kaybolmasına katkı sağlar. Bu özelliğinden dolayı negatif enerjiyi çeken doğal taşlar arasında yer alır. Ayrıca Çeroit doğal taşı beyinde ve kalpteki kötü düşünceleri temizlenmesinde etkin rol oynar. Kötü düşüncelerle ortaya çıkmış davranışlar bu sayede giderek azalmaları gözlemlenir.

Ametist Taşı
Ametist Taşı

Negatif Enerjiyi Çeken Doğal Taşlar; Ametist Taşının Negatif Enerjiyi Çekme Gücü

Leylak, lavanta, erguvan gibi mor ve morun tonlarına sahip olan Amtist taşı görünüm olarak son derece çekici olan taşlar arasındadır. Görüntüsüyle insanı cezbedici olsa da içerisinde bulunan enerji varlığı sayesinde farklı alanlarda Ametist taşından bahsetmek mümkündür. Bulunduğu ortamda bulunan olumsuz enerjileri değiştirmesi sayesinde negatif enerji hüküm süremez. Negatifliğin çekilmesiyle beraber pozitif enerjiye dönüşüm yaşanır. Üzerinizde bulunmasa dahi sadece odada bir yerde olması bile taşın bu enerjisinden yararlanmaya yeterlidir. Ametist doğal taşı bu sebepledir ki en güçlü olan negatif enerjiyi çeken doğal taşlar arasında anılır. İnsan bedeninde bulunan fazla elektriği alarak stresin azalmasına katkı sağlar. İç karışıklığı dengede tutmaya yardımcı olur.

Akik Taşı
Akik Taşı

Negatif Enerjiyi Çeken Doğal Taşlar; Akik Taşının Negatif Enerjiye Karşı Güçlü Enerjisi

Özellikle burç özelliklerine göre etki bırakan Akik taşı güçlü ortamdaki negatif enerjiyi temizler. Bu temizlenme sürecinin sonunda ise stres azalır ve bazı psikolojik rahatsızlıkların önüne geçilmesi sağlanır. Üzerinizde taşınması sonucu hastalıklara karşı iyileştirici etkileri yaşayabilmek muhtemeldir. Topraklanma taşı olduğu için beden üzerinde bulunan fazla enerjinin atılmasını sağlar. Nazara karşı en etkili olan doğal taşlar arasındadır. Nazar konusunda etkili olması negatif enerjiye karşı çekmesindendir. Hatta bazen nazarı çok fazla üzerine çekmesinden kaynaklı olarak akik taşının parçalandığı bile görülür. Negatif enerjiyi her hâlükârda yok etmeye çalışan bu özel taş dinginlik verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 28 = 31

Türkiye’nin Her Yerine Ücretsiz Teslimat

200₺ Üstü Siparişlerde Geçerlidir.

Kolay İade İmkanı

15 gün içinde koşulsuz iade yapabilirsiniz.

Doğal Taş

Ürünlerimiz %100 doğal taşlardan oluşur.

İyzico ile Güvenli Ödeme

Tüm Kredi Kartları Geçerlidir.