Shopping Cart
200ve Üzeri Kargo Bedava

Müşteri Destek

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Sık sorulan satın alma soruları

Sipariş ve Kargo

Siparişiniz bize ulaştıktan sonra 5 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. 

– Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde, kargo takip numarası, tarafınıza e-posta ile gönderilmektedir. Kargo hareketlerinizi, e-postadaki linke tıklayarak ya da Hesabım menüsü altındaki Siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz. 

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Ürünün durumunun iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre sifalitaslar.com.tr’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade talebiniz onaylandığında ve kredi kartınıza ürün tutarı iade edildiğinde ise sizlere e-mail kanalıyla bilgilendirme yapılmaktadır.

– İade yapıldıktan sonra tutarın hesaba geçmesi banka tarafından belirlenmektedir. Bu konuda bankanızdan bilgi talep edebilirsiniz.

Şifalı Taşlar üzerinden satışı yapılan ürünler mağaza stoklarımız ile sınırlıdır. Siparişiniz bize ulaştıktan sonra ürünün mağazalarımızdaki stok durumu kontrol edilir.  Siparişinize ait ürünün stoğu tükenmiş ise iade işleminiz gerçekleştirilerek,  müşteri hizmetleri departmanımız kanalıyla tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılır.

Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapılmaktadır. K.K.T.C de dahil olmak üzere yurtdışına teslimatımız yoktur.

Siparişlere ait adres değişikliği yapılamamaktadır. Dilerseniz, ürününüz kargoya verilmeden Müşteri İlişkileri departmanımızla iletişime geçerek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda;

Kargo görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde kargo firmasının Müşteri İlişkilerini arayıp siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimatınız gerçekleştirilecektir.

Ürünü değiştirmek isterseniz

İade ve Değişim

İade ettiğiniz tüm ürünler inceleme talebiyle, inceleme birimimize gönderilerek, üretim ve kalite kontrol ekipleri tarafından incelenmektedir.

Faturası bulunmayan ürünler için inceleme işlemi yapılamamaktadır.

Üründe üretime dayalı bir hata tespit edilmesi halinde, iadesi alınmaktadır.

Kullanıma bağlı zarar görmüş ürünlerin iade alınması mümkün değildir.

Bizimle iletişime geçerek siparişinizi henüz kargoya verilmeden iptal edebilirsiniz. Ödemeniz aynı gün içerisinde iade edilir ve yeni bir sipariş verebilirsiniz.

Siparişinizi resimli bir kimlik  belgesi ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açarak ürün içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri göndermeniz gerekmektedir.

Teslimat sırasında bizzat adresinizde bulunmamanız halinde, siparişiniz, teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Bizimle iletişime geçerseniz size vereceğimiz kod ile bir adres girmeden ürünü kargoya ücretsiz verebilirsiniz. 

Müşteri temsilcilerimiz ile iletişim sayfası üzerinden yada WhatsApp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Siparişinizi kargoya verilmeden önce iptal edebilirsiniz. Sipariş elinize ulaştıktan sonra 15 gün içerisinde bir hasar oluşmadığı taktirde iade edebilirsiniz.

Türkiye’nin Her Yerine Ücretsiz Teslimat

200₺ Üstü Siparişlerde Geçerlidir.

Kolay İade İmkanı

15 gün içinde koşulsuz iade yapabilirsiniz.

Doğal Taş

Ürünlerimiz %100 doğal taşlardan oluşur.

İyzico ile Güvenli Ödeme

Tüm Kredi Kartları Geçerlidir.